همایش یک روزه کنکورسراسری 1400

هر روز که به زمان کنکور نزدیک‌تر می‌شویم احساس نیاز به جمع‌بندی نهایی مطالب مطالعه شده و نکته برداری، با شدت بیشتری در ذهن داوطلبان نقش می‌بندد. از طرفی دیگر هوشیاری داوطلبان کنکور در انتخاب نوع منابع مطالعاتی و طبقه‌بندی اطلاعات به خاطر سپرده شده در این واپسین روزهای باقی مانده نقش بسیار مهم در موفقیت کنکور دارد. به‌طوری که داوطلبان شرکت کننده در این همایش های جمع‌بندی می‌توانند انتظار داشته باشند که درصد آن‌ها در کنکور بین 20 تا 30 درصد افزایش یابد.

 همچنین از آنجایی که در این همایش ها مباحث کنکوری هر درس به صورت کامل همراه با تست بررسی می شود، این همایش ها برای افرادی که دیرتر دوران آماده سازی خود در کنکور را شروع کرده اند و نتوانسته اند زمان زیادی به مطالعه اختصاص دهند، بسیار مفید خواهد بود. چه بسا داوطلبانی که با وجود مطالعه زیاد، به علت عدم مرور و جمع بندی مناسب در روزهای پایانی فرصت موفقیت را از دست داده اند.
به همین دلیل و در راستای ارائه برنامه ای مدون و موفق، آموزشگاه بعثت هم چون سال های گذشته، همایش های جمع بندی دروس کنکور را به صورتی کاملاَ کنکوری و کدگذاری شده و برای هر درس در دو روز به شرح زیر ارائه می دهد، لازم به ذکر است که به عقیده خود داوطلبان یکی از عوامل موثر در موفقیت چشمگیر داوطلبان برگزاری همین همایش های یک روزه بوده است.

در هر روز همایش موارد زیر اتفاق می افتد:

کدگذاری و طبقه بندی اطلاعات

تشریح سوالات کنکور چند سال گذشته

طبقه بندی مباحث و راهکار پاسخگویی به سوالات تستی

مرور مهم ترین مباحث درسی و کنکوری برای به خاطر آوری بهتر

تشریح تست های تالیفی استاندارد

تاریخ برگزاری همایش جمع بندی هر درس در 2 روز متفاوت تعیین شده تا متقاضیان بتوانند با توجه به تایم کلاس یک جمع بندی عالی داشته باشند.

دوره های همایش یک روزه 1400

سبد خرید کد کوپن دارید؟
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.