خانه تکانی ذهن
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
رايگان

و اما…
خانه تکانی ذهن

جای تعجب داره که هنوز افراد باهوش و روشنفکر و تحصیل کرده ای هستند که اصرار دارند توصیه ها و کهن آموزه هایی رو به دیگران منتقل کنن و خودشون رو مردمانی مطلع و آگاه معرفی کنن و این درحالیکه از عقاید و فلسفه هایی پیروی میکنن که شادمانی خودشون و خونوادشون رو از بین میبره!
این دوره برای شماست، شمایی که زندگی خود و عزیزانتون رو با این افکار خراب می کنید… شک نکنید اگر سفر دل انگیزی رو از مسیری غلط شروع کنید حتما میتونه مقاصد ناگوار و اتفاقات غیرقابل جبرانی رو رقم بزنه. اما متاسفانه دوروبر ما اینقدر افکار سمّی و نادرست و بی معنا وجود داره که اجازه نمیده نقشه ذهنی درستی برای زندگی امروز و آینده مون ترسیم کنیم.

فقط کافیه به تعدادی از این باورها که در این دوره میخواهیم بررسی کنیم، توجه کنی؛ اونوقت خواهی دید که چقدر این سالهای عمرت با دستای خودت جلوی رشد و توسعه و رسیدن به حال خوب خودت رو گرفتی و تا با گونه ای دیگر به این افکار، باورها و احساساتت نیندیشی هرگز طعم رفاه، آسایش، ثروت، شادی و برکت رو نخواهی چشید.
ما باور داریم، روشی که در این دوره درپیش گرفتیم درباره شناخت باورهای سمّی و نادرست و همچنین پادزهرهای خاص آنها، بی بروبرگرد به شما کمک خواهدکرد و بدون شک خود شما هم کم کم متوجه خواهید شد که این افکار پیوسته و عمدی در زندگی شما تکرار شده و مانع تجربه خوشبختی تون بوده. همه اینها صرفا پیش نیازی ست تا ذهن شما از این افکار سمی رها بشه و تازه در خط شروع رشد و توسعه فردی قرار بگیرید تا عشق، معنویت، قدرت، ثروت، دانش، برکت و حال خوب به زندگیتون جاری بشه.

اغلب در الگوهای رفتاری ما تنش، افسردگی، اضطراب، احساس گناه، عصبانیت و عدم عزت نفس موج میزنه، که همه اینها ریشه در همین افکار و باورهایی داره که در درون ما رسوب کردن. اما این افکار چیه و چرا برای رسیدن به رشد و توسعه فردی، شناخت اونها و مقابله با اونها اینقدر ضروریه؟
جالبه بدونی که اصلی ترین مانع رسیدن به احساس خوشبختی، همین باورهای اساسی ما آدمهاست. باورهایی که همچون سمّی کشنده همواره در حال تهاجم به ذهنیت های ماست. در حقیقت عدم خشنودی عمومی، فشارهای روانی شدید، ناکامی های مزمن، ترس ها و هرنوع هراس بی دلیل، مشکلات ارتباطی با دیگران، ققدان اعتمادبه نفس، خودبنداره های غلط و منفی، احساس گناه و عذاب وجدان های فلج کننده، همه و همه غل و زنجیرهایی هستند که تا از پای افکار و دهنیت های ما باز نشون، هرگز به رشد و توسعه فردی و احساس خوشبختی دست پیدا نخواهیم کرد.

نکته مهم اینجاست که برخی افکاری که در مورد اونها صحبت میکنیم، ممکن است به نظر شما متضاد یکدیگر باشند اما من امیدوارم مخاطب عزیز ما متوجه این مطلب باشد که در موقعیت های مختلف همه این افکار سمّی را از خود ب نمایش میگذارد و این افکار به ظاهر متناقض، درواقع مکمل هم هستند، بنابراین در حین این دوره از تصمیم گیری افراطی، اغراق، برچسب زدن به خود و دیگران، بزرگنمایی و تحریف های شناختی جدا دست برداریم چراکه رمز اصلی بهره مندی شما از این دوره اینه که آنقدر اسیر این باورها نشده باشید و بتونید به دور از تعصب و لجبازی تن به چارچوب های ارائه شده در هر روز و تحلیل آن بدهید و با جایگزین کردن افکار مثبت مخالف که به شما پیشنهاد میشود و صد البته تمرین و تکرار، ذهن خود را سم زدایی کرده و آماده سرمایه گذاری بر روی رشد و توسعه فردی خود بشوید.

برای رهایی از افکار سمی آنها به استدلال هایی که در هر مورد بیان میشود خوب توجه کنید، تمرینات را انجام دهید و با تلقینات و تکرار جملات تاکیدی در هر روز بتوانید جایگزین مناسب این افکار را در ذهن خود یافته و سم زدایی کنید.این دوره باعث می شود تا شما نظریه هایتان را در مورد مسائل مختلف زندگی مورد بازبینی قرار دهید و ما امیدواریم که این کار را انجام دهید.
N

هدیه

یک جلسه مشاوره رایگان
N

شروع دوره

از 18 بهمن ماه 99
N

مدت دوره

1 ماه
15 جلسه

N

محتوای دوره

شناخت ذهن یادگیرنده و قضاوت کننده شناخت افکار سمی آشنایی با قدرت آن راه های مقابله با این افکار
N

آنچه در این دوره می آموزیم

چگونه قضاوت کننده نباشیم؟ سوالات خود را چگونه تغییر دهیم؟ بایدها و نبایدهای سمی زدایی افکار
N

قیمت

ارزش این دوره 690000 تومان است که به دلیل استقبال مخاطبین از دوره اول با 60 درصد تخفیف به قیمت 276000 تومان ارائه می گردد.

یادتان باشد احساس خوشبختی و تعادل هیجانی به طور گسترده ای به تفکر روشن، منطقی، عاقلانه و درست بستگی دارد، پس ما در این دوره شما را تشویق به تغییر این افکار میکنیم تا به نام سلامت روان اثر بزرگی برای رشد و توسعه فردی خود ایجاد نمایید چون همه این تلاش ها برای رسیدنم به خوشبختی و حس آرامش و صلح با خود و جهان هستی ست.

استاد هاتفی

15 سال سابقه مشاوره در زمینه رشد و توسعه فردی

قرن جدید رو با افکار جدید شروع کن

آموزشگاه های علمی بعثت با بیش از 30 سال سابقه درخشان

021-4817

شمال فلکه دوم صادقیه، ضلع غربی چهارراه سازمان آب

  • No products in the cart.