بعثت آنلاین

دانش آموزان بسیاری هستند که مطالعه خود را شروع کرده اند در برخی مباحث احساس ضعف می‌کنند، برخی دیگر نیاز به دوره و جمع‌بندی سریع مباحث را دارند و برخی نیز هنوز دروسی را شروع نکرده‌اند. درنتیجه نیاز به طراحی دوره‌ای وجود داشت که به‌تواند به بهترین نحو پاسخگوی هر سه دسته داوطلبان بالا باشد.

دانش‌آموزانی نیز وجود دارند که برای امتحانات خود در مبحثی خاص احساس ضعف می‌کنند، و نیاز دارند تا در آن مباحث خود را تقویت کنند.

در نتیجه بر آن شدیم تا بتوانیم با برگزاری کارگاه‌های دروس مختلف کنکور به صورت مبحثی همزمان هر سه گروه داوطلبان را یاری رسانیم تا با بالاترین بازدهی ممکن:
*یاد بگیرند
*دوره کنند
*و از زمان خود استفاده کنند.

دلیل اینکه این دوره‌ها به‌صورت فایل ضبط شده ارایه شد: اولا کمک به ذخیره زمان برای داوطلبان، همچنین فراهم آوردن امکان استفاده از این کلاس‌ها برای تمامی دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور در هر کجای ایران است تا بتوانیم “کلاسی به گستره ایران” را تشکیل دهیم و بتوانیم همزمان به بخش بزرگتری از جامعه دانش‌آموزی و کنکوری کشور خدمت کنیم.

ویژگی های متمایز این دوره‌ها:
استفاده از گروه اساتید تخصصی آموزش دیده جهت بهره وری حداکثری تدریس با امکانات موجود در کلاس‌ها

زمان بندی کلاس‌ها که باعث عدم خستگی دانش آموزان و کارایی بالای کلاس‌ها شده که نظم خوبی به برنامه‌ریزی هفتگی آن‌ها می‌دهد.

امکان استفاده از کلاس‌ها در هر زمان
امکان بازپخش کلاس‌ها در زمان‌های معین
تمامی جزوات مباحث در قسمت کارگاه موجود می‌باشد.
هزینه بسیار پایین کلاس‌ها
عدم حضور در سایر مباحث کلاس‌هایی که به آن‌ها نیاز ندارید.